У третю неділю березня в Україні відзначають День комунальника

У третю неділю березня в Україні відзначають День комунальника. Напередодні у палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості для працівників цієї сфери. До свого професійного свята комунальники отримали грошові винагороди, подяки із врученням нагрудних знаків, а також п'ятеро з них стали володарями сертифікатів на квартири.

Їхня праця складна та, можливо, на перший погляд непомітна, утім без неї у житті міста не обійтися. Мова – про комунальників, які з ранку до вечора, у будь-яку пору роки дбають про чистоту полтавських вулиць, подачу води і тепла в оселі, благоустрій території.

/Олександр Гапонов, майстер дільниці КП «Ремліфт»
Мої робочі будні полягають у тому, щоб забезпечити безпеку експлуатації ліфта, щоб кожен мешканець будинку користувався ліфтом і ні за що не боявся, щоб був цей агрегат, апарат або машина працювала задовільно/

Таких відданих своїй справі працівників комунальної сфери у Полтаві налічується близько 10 тисяч. Їх на урочистостях з нагоди професійного свята особисто привітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. За сумлінну багаторічну працю слюсарі, водії, прибиральниці, двірники отримали почесні грамоти, нагрудні знаки, грошові винагороди. Підтримувати представників цих професій, говорить Олександр Мамай, нині потрібно як ніколи, тим самим підвищуючи престиж цих спеціальностей.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Більшість комунальних працівників, навіть ті самі двірники, - це люди 60 років і більше. На жаль, молодь сьогодні не хоче йти у двірники. Тому сьогодні ми, мабуть, розпочинаємо своїм прикладом показувати, що ми будемо піклуватися за комунальних працівників. Що я хочу зробити, щоб коли молода людина прийде працювати двірником, якщо вона пропрацює 5-7 років, давати їй квартиру. І потім через 10 років праці людина може квартиру приватизувати/

На урочистостях цього вечора сертифікати на отримання одно- та двокімнатних квартир вручили ветеранам праці, людям, які присвятили нелегкій професії майже все своє життя. Серед них – і Микола Цехмістренко. Чоловік близько 30 років працює водієм екскаватора на підприємстві «Полтававодоканал».

/Микола Цехмістренко, машиніст екскаватора КП «Полтававодоканал»
Я все життя пропрацював за кермом, за ричагами. Складана робота, дуже глибоко копаємо. В основному копаємо каналізації, водопроводи/

Приємним подарунком до професійного свята для всіх присутніх у глядацькій залі став виступ відомого українського співака Олега Винника.

Стрічка новин