Артем Бабак провів першу прес-конференцію на посаді директора Департаменту інформаційної діяльності

Першу прес-конференцію на посаді директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації провів сьогодні Артем Бабак. Посадовець розповів журналістам про соціально-економічну ситуацію в країні – підвищення цін на комунальні послуги та зростання вартості продуктів харчування.

Вже незабаром тарифи на тепло зростуть більше ніж на 70%. Це пов'язано з тим, що раніше НАК «Нафтогаз України» отримував дотації з бюджету, але відтепер держава дотуватиме не підприємство, а безпосередньо споживачів, розповідає директор Департаменту інформаційної діяльності Артем Бабак.

/Артем Бабак, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА
Бідніші будуть отримувати дотації грошима, багаті будуть платити повну ціну. Це справедливо. Виплачуються дотації біднішим людям, а не «Нафтогазу». Це усуває корупційну складову. Величезні суми дотацій з одного боку зменшують ціну для всіх, з іншого боку – непосильний тягар для бюджету країни/

Інше питання, яке висвітлив очільник профільного департаменту, – зростання ціни на хліб. Щоб стабілізувати ситуацію, говорить Артем Бабак, необхідно зацікавити фермерів вчасно передавати зерно до Аграрного фонду України, а не реалізовувати третім особам за більш високою ціною. У зв'язку зі стрибком цін облдержадміністрація обмежила торгівельні націнки на хліб на рівні 10% до ціни виробника.

/Артем Бабак, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА
На борошно-макаранні вироби, цукор, олію, молочну продукцію та яйця обмежено рівень торгівельних націнок аж на 15%. Крім того, обмежено рівень прибутковості хліба та борошна/

Про подальші новини та результати роботи Департаменту його керівник обіцяв регулярно звітуватися перед журналістами, щоб ЗМІ доносили необхідну інформацію до громадськості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію