Перед полтавцями відкриті фінансові звіти

Перед полтавцями відкриті фінансові звіти. Цього дня обласна влада представила громадськості результати виконання бюджету минулого року. І хоч торік із його реалізацією виникали певні труднощі, фінансисти констатують: заборгованості із соціальними виплатами та заробітної плати не було. 

За круглим столом зібралися представники влади та громадськості. На порядку денному – звіт про виконання головного фінансового документу області за 2014 рік.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Бюджет прозорий. Ми висвітлюємо його і систематично проводимо консультації по плануванню та виконанню бюджету/

У вівторок на сесії обласної ради, говорить Павло Кропивка, цей звіт затвердили депутати, цього дня його пропонують на розсуд громади.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Якщо раніше департаменти були закриті організації, які не звітувалися практично ні перед ким, то за останні півроку це поступово, навіть сильно пішло в сторону того, що перед нами сьогодні почали звітуватися/

Громадська рада як дорадчо-консультаційний орган при облдержадміністрації, продовжує Володимир Голуб, має право цікавитися інформацією, пов'язаною із використанням бюджетних коштів.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Якщо ми бачимо, що є розходження в діях департаментів чи думки громадськості, ми звертаємося безпосередньо до голови облдержадміністрації і, згідно з положенням 996, приймаються дії/

Під час зібрання громадські активісти активно включалися у розмову, цікавилися обсягами доходної та видаткової частин, станом реалізації обласних програм, зокрема виділенням коштів на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію