Полтавські дівчата стали призерками на всеукраїнських змаганнях із черлідінгу

Полтавські дівчата стали призерками на всеукраїнських змаганнях із черлідінгу. Вони навчаються в 3 школі, а цим видом спорту займалися після уроків у власному навчальному закладі. Вперше поїхали на такого рівня змагання і кажуть: успіх впав, як сніг на голову.

Цей девіз вони придумали самі, дівчата 6-Б класу Полтавської школит №3. Кажуть: у такий спосіб підбадьорювали себе і тоді, на всеукраїнських змаганнях із черлідінгу. Вони пройшли 7 березня. Ці милі дівчатка на них вибороли «срібло». На такий успіх вони й не сподівалися.

/бліци
- Це перші змагання на такому високому рівні, я думаю, це велике досягнення. Деякі команди, які були вперше, не мали призових місць.
- Ми були там найгарніші.
- Знаєте, там було багато сильних команд, але ми напередодні сильно тренувалися і ось так досягли такого успіху/

Вони усі – гарні учениці, каже їх класний керівник. Вчилися черлідінгу дівчата тут же, у стінах школи, після уроків.

/Михайло Тітік, класний керівник 6-Б класу Полтавської ЗОШ №3
Розпочалося все зі змагань по черлідінгу у стінах нашої школи. У минулому році на них був присутній президент обласної Федерації черлідингу Сергій Синиця. Він запропонував, щоб команда виступала на місті і на області/

Ставши полтавськими чемпіонами, ці дівчата вибороли 1 місце на відкритих обласних змаганнях у місті Харкові, і 2 – на всеукраїнських змаганнях.

/Тетяна Синиця, тренер ПолтНТУ із черлідінгу
Це вид спорту, яким можуть займатися практично всі дівчата, які мають танцювальний досвід, досвід у художній гімнастиці, витривалості/

На досягнутому дівчата не зупиняються, кажуть: наступного разу хочуть не менше, ніж «золото».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію