У Полтаві визначили володарку титулу «Міс українська весна 2015»

У Полтаві визначили володарку титулу «Міс українська весна 2015». Такий конкурс влаштували серед студенток психолого-педагогічного факультету педуніверситету. За перемогу боролися 8 чарівних учасниць. Кому з них вдалося підкорити серця журі, знає Крістіна Брігіда.

Справжнє свято краси та талантів подарували глядачам у залі учасниці конкурсу «Міс українська весна». Його психолого-педагогічний факультет влаштовує на початку весни вже не вперше. Проте цього разу конкурс заграв новими барвами. Червоною ниткою у виступах дівчат проходила українська тема.

/Діана Яворська, співорганізатор конкурсу «Міс українська весна 2015»
Сьогодні не буде жодних російських виконавців, жодних російських пісень, також не буде іноземних, нічого такого. Усе наше, українське, знайоме нам і по духу близьке/

Майбутні педагоги, хореографи, психологи змагалися у трьох конкурсних епізодах. Аби показати себе якомога краще, розповідають дівчата, старанно готувалися до них, свої номери продумували до найменших дрібниць. У кожної з них – свій рецепт успіху.

/Злата Гнатенко, учасниця конкурсу «Міс українська весна 2015»
Я буду робити ставку на свою милість, буду посміхатися. Я думаю, що у мене все вийде/

За час репетицій, говорять учасниці, вони встигли добре потоваришувати, тому звичайної на таких конкурсах конкуренції не відчувалося.

/Катерина Лупаєнко, учасниця конкурсу «Міс українська весна 2015»
Звичайно, не конкурентки, тому що всі навчаються тут. Це наш дім, наш університет і жодної конкуренції. Ну, можливо, трішки є, але всі дуже дружньо одна до одної ставляться/

Членам журі було важко обрати з-поміж учасниць кращу.

/Олександр Глазов, голова Студентської ради Полтави, член журі
Я саме більше уваги приділяю талантам, тому що так вийшло, що я в житті багато чим займався, і хореографією, яка у педуніверситеті на високому рівні знаходиться, і, звісно, мені буде дуже цікаво подивитися, оцінити їхні таланти/

Найбільше вразити журі та врешті-решт отримати корону переможниці цього дня вдалося судентці першого курсу Альоні Говтвяниці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію