Якщо влада не схаменеться – на ліхтарях незабаром висітимуть голови корупціонерів

Якщо влада не схаменеться – на ліхтарях незабаром висітимуть голови корупціонерів. Так вважають у Радикальній партії Олега Ляшка. Керівництво України не розкуркулює олігархів, а міжнародні кредити так само проїдаються чиновниками. І це розриває державу зсередини не менше, ніж війна. Як боротися з українськими мародерами і чим підняти вітчизняну економіку – під час візиту до Полтави розповіли у середу народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка – перший заступник парламентського комітету з правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук та секретар комітету з правової політики і правосуддя Андрій Лозовий.

Українські мародери засіли у високих кабінетах і грабують власний народ у час війни. Тому про якусь люстрацію чи реформи в Україні говорити поки що зарано, – переконаний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка, перший заступник парламентського комітету з правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук.

/Ігор Мосійчук, народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка
Якщо нас не почують, то, на жаль, наступна революція буде кривавою. І центральні вулиці Києва, Полтави, Запоріжжя, інших міст будуть прикрашені ліхтарі суддями, прокурорами, керівниками УМВС. Як ніс українець хабар в прокуратуру – так і несе. Може, тільки ставка збільшилась/

Їх радикальні депутати називають такими ж окупантами, від яких треба захищати Україну.

/Андрій Лозовий, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Люди, доведені до злиднів, – це теплична ситуація для створення серйозних соціальних протестів, які можуть сколихнути країну. І це – тепличні умови для кремлівського шизоїда спробувати окупувати. Коли кажуть, що немає грошей, – це абсолютна дурниця. Є їх звідки взяти. І наша фракція постійно вимагає націоналізації майна агресора. Чому у нас вільно працюють московські банки?/

Неконкурентноздатність України зсередини призводить до того, що олігархи диктують державі умови виживання: зростають ціни, тарифи... Депутати Радикальної партії Олега Ляшка закликають націоналізувати стратегічні галузі і наполягають на тому, щоб міжнародні кредити використовувались виключно для відродження промисловості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію