Полтавські лікарні отримають обладнання від Червоного Хреста Китаю та Німеччини

Полтавські лікарні отримають обладнання від Червоного Хреста Китаю та Німеччини. Гуманітарна допомога надійшла у вигляді медичної техніки та засобів реабілітації. Всього – на суму понад 3 мільйона гривень. Що і для кого надіслали з-за кордону для підтримки українців – дивіться далі.

У цій валізі – апарат ультразвукової діагностики. Він переносний і навіть захищений кодовими замками. Медичний апарата разом з іншими незабаром працюватиме у лікувальних закладах Полтавської області.

/Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
Передаємо ми сьогодні три апарати УЗД, дефібрилятори, кисневі генератори, монітори пацієнта і відсмоктувачі мокротиння/

Такий вигляд має гуманітарна допомога від організації Червоного Хреста Китаю та Німеччини.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
Це, здавалось би, невелика сума. Це понад 3 мільйона гривень, але це теж ресурс, який ми не зможемо знайти/

Отриману допомогу фахівці Департаменту охорони здоров'я розподілять на власний розсуд між закладами. Обіцяють віддати апаратуру туди, де нею будуть користуватись. Крім медичного обладнання, на допомогу полавцям надійшли ходунки, інавілідні візки, ролатори – це ходунки на колесах.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
В гуманітарній допомозі є не тільки те, щоб спостерігати, надавати допомогу. Є і засоби реабілітації. 18 березня почнеться демобілізація. Це все буде направлено туди, де надається така допомога, тобто, у госпіталі ветеранів Великої Вітчизняної війни/

Засоби реабілітації мають направити до лікарень і пунктів прокату Червоного Хреста. Частину гуманітарної допомоги ще мають забрати з Києва.

/Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
Таку допомогу вже отримали Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області. У зв'язку з тим, що там надзвичайно великий наплив людей – це прикордонні регіони до зони АТО. Там багато переселенців/

Всесвітня організація Червоного Хреста налічує 189 країн-учасниць. Ці держави надають допомогу одна одній, коли трапляються надзвичайні події, на зразок стихійного лиха чи війни.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію