На оздоровлення полтавців-учасників АТО з обласного бюджету спрямують понад 2 млн.800 тисяч грн

На оздоровлення полтавців-учасників АТО з обласного бюджету спрямують понад 2 млн.800 тисяч грн. За ці кошти придбають путівки до санаторно-курортних закладів області. Про це, а також регіональну програму «Територіальної оборони» на 2015-ий рік, сьогодні йшлося на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Питання про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни обговорювали на засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Вже 10-го березня його розглянуть на позачерговій сесії обласної ради. Мова йде про оздоровлення, адаптацію та реабілітацію учасників АТО та їхніх сімей.

/Петро Ворона, голова Полтавської ОР
Ми повинні забезпечити, щоб хлопці, які повернулися з АТО, могли служити в міліції, СБУ, працювати в органах державної влади, бо вони мають загострене почуття справедливості/

На оздоровлення учасників АТО, а також їхніх дружин та неповнолітніх дітей, планують спрямувати понад 2 млн.800 тисяч грн.

/Володимир Марченко, перший заступник голови Полтавської ОР
Цією програмою на першому етапі буде охоплено майже 1,5 тисячі наших людей. Усім без вийнятку воїнам, які повернулись із зони АТО, будуть виділяти путівки для лікування і проходження реабілітації в санаторіях області/

Розглянуть на наступній сесії обласної ради і питання про затвердження регіональної Програми «Територіальна оборона» на 2015 рік. На її заходи планують передбачити 7 мільйонів грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію