Олександр Мамай привітав прийомних мам та мам-вихователів дитячих будинків сімейного типу зі святом 8 Березня

Олександр Мамай привітав прийомних мам та мам-вихователів дитячих будинків сімейного типу зі святом 8 Березня. Для них центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підготував розважальну програму. Мер же у свою чергу вручив жінкам цінні подарунки.

Іванка в сім'ї Ірини Шемякіної виховується лише 5 місяць. Дівчинку забрали з інтернату із Західної України. Про свою маму третьокласниця розповідає із теплотою в голосі.

/Іванна Ярощук, прийомна донька
Вона гарна, красива. Вона нас любить, вона допомагає, щоб ми не хворіли, піклується про здоров'я/

Пані Ірина виховує трьох доньок – двох прийомних і одну власну.

/Ірина Шемякіна, прийомна мама
Так склалося, що захотіла більше дівчаток, і сили були на дівчаток більше розраховані. Хлопчики трохи невідомо. Тому дівчатка/

Сьогодні міський голова Олександр Мамай разом з соціальним центром влаштували свято для прийомних мам. Їм мер вручив подяки за відповідальну роботу у справі підростаючого покоління і безмежну любов та турботу. А батькам-вихователям будинку сімейного типу, сім'ї Шкаровських, очільник Полтави пообіцяв новеньку автівку.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Молода сім'я, то я їм хочу у переддень 8 березня подарувати автомобіль «Газель» для того, щоб батько цих дітей не просто катав, а діти були разом. Ця сім'я виховувала одну дитину з будинку-інтернату. Потім дізналися, що в цієї дівчинки 8 ще братів і сестер, і вони забрали всіх цих дітей/

В свою чергу молоді батьки за постійну підтримку з боку міської влади подарували меру святковий торт.

/ІНТЕРШУМ
Вручають торт, слова подяки та відповідь мера/

На святі були присутні прийомні сім'ї, які переїхали в Полтаву недавно. Тому і бажання в них відповідні.

/Світлана Заніна, прийомна мама
В першу чергу миру хочемо, ми самі з Луганська, переселенці. Ми хочемо миру, здоров'я, щастя/

Загалом в Полтаві – три прийомні сім'ї та один будинок сімейного типу. В них виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію