На 2 мільйона більше – для регіональної програми «Територіальна оборона»

На 2 мільйона більше – для регіональної програми «Територіальна оборона». Такі зміни документ отримав на нинішній рік. Але яким чином їх розділять між різними установами для створення підрозділів територіальної оборони – поки що в обласній раді не визначилися. Цю програму, а також зміни до програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями розглядали під час спільного засідання комісій обласної ради.

Замість п'яти – сім мільйонів. Стільки цьогоріч мають витратити на виконання регіональної Програми «Територіальна оборона». Під час позачергової сесії обласні депутати повинні затвердити ці та ще деякі зміни у документі.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА
Це закупівля предметів життєзабезпечення: генераторів. І виконавців розширили. Серед виконавців можете побачити автотранспортні підприємства. Дуже часто виникає проблема, коли навіть гуманітарну допомогу зібрали облдержадміністрація, обласна рада, а доставити, привезти її нічим/

До цього, говорить Віктор Стеблянко, допомогу пропонували та надавали різні підприємці як волонтери. Але ресурси вичерпуються.
У програмі, говорить начальник управління, передбачено і підтримку мобільних груп оперативного реагування. Але яким чином розподілятимуть кошти – поки що невідомо.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА
Потім, в майбутньому. Президія обласної ради за участі всіх зацікавлених осіб: обласної адміністрації, обласної ради. А потім уже між підрозділами, між виконавцями цієї програми/

Говорили під час спільного засідання постійних комісій обласної ради і про зміни до Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки. До неї включили учасників антитерористичної операції.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА
На поточний рік нам передбачено кошти з обласного бюджету у сумі два мільйона гривень. Вже 90 тисяч з них розподілені саме на матеріальну підтримку сімей загиблих/

Так з березня по травень цього року, за даними військкомату, в Полтавській області мають демобілізувати 1344 військовослужбовця. Регіональна програма, запевняють чиновники, має соціально їх захистити. Обіцяють соціальний супровід сім'ям військовослужбовців та санітарно-курортне оздоровлення.
Прийняти програми мають на позачерговій сесії наступного тижня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію