У Полтаві тривають суперечки між перевізниками та владою стосовно підвищення тарифів на проїзд у приміських автобусах

У Полтаві тривають суперечки між перевізниками та владою стосовно підвищення тарифів на проїзд у приміських автобусах. Зустріч у середу не дала бажаних результатів. Скарги перевізників щодо різкого подорожчання пального та запчастин не були почутими. Продовжилося обговорення тарифів у четвер, щоправда, без участі представників влади.

Обурені результатом, а точніше його відсутністю, минулого засідання перевізники зібралися знову. Тоді каменем спотикання на шляху вирішення проблеми із підвищенням тарифу стало те, що лише деякі транспортники подали розрахунки витрат. Проте це, на думку громадського активіста Сергія Чередніченка, – тільки причина затягнути справу.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Перевізник ФОП, у якого 4 автобуси, не повинні робити всю роботу за департамент, у якому працюють більше 30 людей. У нас є в одному департаменті 30 людей, в іншому – 70 людей. 100 людей повинні робити ці розрахунки, вони повинні їздити у маршрутках, в автобусах, вимірювати кількість перевезень пасажирів/

Цього дня на порядку денному – єдине питання: як достукатися до влади та домовитися про збільшення вартості проїзду на приміських маршрутах. Перевізники у відчаї: очікуючи відповідного розпорядження стосовно перегляду діючих тарифів, вони змушені працювати собі у збиток.

/Іван Бондар, голова Полтавського обласного відділення ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»

Місяць, поки пройде процедура, поки пройде оприлюднення, потім поки підготується розпорядження. Тобто ця процедура затягнеться, як і в попередні роки, якщо все робить по закону, це буде два місяці, півтора точно. Але нам вже сьогодні і завтра нічим заправлятися/

Утім і про очікування у два місяці говорити зарано, адже зараз залишається неузгодженою сума майбутнього тарифу. Проте всі свої скарги та невдоволення цього разу перевізники висловлювали тільки один одному. Очільника профільного департаменту на засіданні не було.

/Сергій Гайдар, заст. директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

Він сьогодні у Києві, у відрядженні, у Міністерстві інфраструктури. Він з 11.00 години знаходиться у Міністерстві/

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
У нас є інформація про те, що начальник Департаменту інфраструктури та туризму пан Марчишинець Сергій Миколайович зараз поїхав на засідання в Міністерство інфраструктури. До речі, він туди поїхав з власником автостанції, монополістом, власником всіх автостанцій представляти інтереси монополіста. Це, напевно, завдання влади, а вирішувати проблеми з тарифами, їм, напевно, це нецікаво/

У свою чергу перевізники не виключають того, що якщо найближчим часом не вдасться знайти компроміс з питанням тарифів, вони змушені будуть зупинитися.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію