В Ленінському районі дтей пільгових категорій привітали з 8 Березня

Вже 8 років поспіль у Ленінському районі дітей пільгових категорій з усіма святами вітають місцеві депутати. Цього дня – з 8 Березня. Крім полтавців, на святі були присутні і діти переселенців зі Сходу.

Місце зустрічі – традиційне – кафе на Подолі. Протягом тривалого часу тут влаштовують святкові обіди для малечі пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних сімей. Цього року, розповідають організатори, запросили ще й дітей переселенців.

/Лідія Соловйова, працівник служби у справах дітей Ленінського РВК
Діти із задоволенням прийшли, вони дуже раді і навіть деякі не чекали, що це кафе, що це може бути так. Що це свято після того, що вони побачили і почули, і повернулися з батьками, де тепло, затишно і, головне, мир/

Крім частувань, діти мали можливість привітати своїх мам з наступаючим святом.

У зв'язку зі зростанням цін, говорить депутат Ленінської райради Олександр Кисельов, проводити такі заходи стало скрутніше.

/Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної ради
Трішки нам стало складніше це робити, але та команда небайдужих, і депутати, і райвиконком, і просто небайдужі люди міста Полтави, і я переконаний, що у нас вистачить сил це робити/

Наступного разу, обіцяє депутат, зустріч для дітей організують вже за місяць, на Великдень. А сьогодні – вітають мам з 8 Березня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію