ДАІ винесла приписи міським комунальникам щодо усунення недоліків на дорогах Полтави

Державтоінспекція винесла приписи міським комунальникам щодо усунення недоліків на дорогах Полтави. На ці рекомендації, запевняють в ДАІ, дорожники не реагують. Тим же часом дороги міста після зими – у жахливому стані. На одній з проблемних ділянок побували наші кореспонденти.

Державтоінспекція здійснює контроль за станом вулично-шляхової мережі міста. Останні обстеження ДАІ показали: ситуація з дорогами в Полтаві критична.

/Іван Тумко, начальник сектору організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг ДАІ Полтавщини
Є моменти, коли аварійна ямковість, де глибина досягає критичних значень і водії змушені під час заїзду в таку вибоїну або виїжджати звідти, або вимушені маневрувати, що призводить до виникнення аварійних ситуацій/

Такої ж думки дотримуються і водії, які щодня курсують вулицями та околицями Полтави.

/Максим Калініченко, водій
Розмова інспектора з водієм:
- Розбиваються колеса, шини лопаються, диски лопаються від цих ям. На 60-ти кілометрах можна потрапити в серйозні ями
- Є небезпека аварійних зіткнень?
- Велика небезпека аварійних зіткнень. Робиш маневр, і вліво, і вправо, і об'їжджаєш всі ямки/

В Полтаві нараховується ряд проблемних вулиць, які необхідно терміново ремонтувати – Великотирнівська, Маршала Бірюзова, Київського Шосе, Тевелєва та інші. ДАІ постійно надають приписи міським комунальникам щодо їх стану. Але не завжди, говорить Іван Тумко, дорожники враховують рекомендації. За це на них накладають адміністративні стягнення.

/Іван Тумко, начальник сектору організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг ДАІ Полтавщини
Останній раз відповідальна посадова особа міської «МШЕД» була притягнута до відповідальності в кінці лютого поточного року. Була винесена постанова про накладення адміністративного штрафу в розмірі 1020 гривень. Ця постанова оскаржується в Октябрському суді м.Полтава/

Інформацію щодо незадовільного стану полтавських доріг Державтоінспекція направила до міської ради та органів прокуратури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію