Автопарк КАТП-1628 поповниться новою сміттєзбиральною технікою

Автопарк комунального підприємства 1628 поповниться новою сміттєзбиральною технікою. Принаймні, це обіцяє міський голова Олександр Мамай. Сьогодні він побував на підприємстві та повідомив його працівникам, що з міського бюджету спрямували 23,5 мільйона грн., на які придбають 11 нових автомобілів та 500 контейнерів. Марина Молька – далі.

В арсеналі комунального автотранспортного підприємства 1628 – 100 одиниць техніки, яка щодня виїздить на маршрути, щоб зібрати сміття. А це – 600 тисяч кубів побутових відходів на рік.

/Дмитро Третяков, начальник КАТП-1628
- Застарілої техніки у нас на підприємстві – 90%.
- Скільки одиниць придбали за останні роки?
- 4 одиниці/

Нові сміттєвози – старим – не рівня, говорять на підприємстві.

/Василь Дібров, працівник КАТП-1628
Зручніше, бо більше сміття перевозять, ніж старі. Не ламаються, економні/

Цього року новеньких автомобілів на підприємстві стане більше – обіцяє міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ми спрямували 23,5 млн., щоб закупити 11 автомобілів і 500 нових контейнерів для вивезення сміття/

Щоправда, говорить мер, завадити оновленню автопарку може Держказначейство, якщо не пропускатиме проплати. Нині головне – провести тендерні процедури і встигнути закупити техніку, доки вона не подорожчала. А це – 4 сміттєвоза, кілька автомобілів з боковим підйомником та самоскид, тож комунальникам більше не доведеться вантажити великогабаритне сміття вручну.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ми хочемо купити автомобіль-самоскид з маніпулятором, який сам буде під'їжджати і загружати сміття. Це зменшить на 4-5 одиниць застосування трудової сили/

Олександр Мамай запевняє: тариф за вивезення сміття у Полтаві – найнижчий в Україні – 1грн. 70 коп. Він не змінювався з 2007 року, не планують цього робити і в 2015-му. Хоча від цього напряму залежить заробіток працівників підприємства. Щоб якось підтримати комунальників, цього року з міського бюджету на виплату зарплати вже спрямували 4,5 мільйона грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію