Фахівці «Водоканалу» ліквідовують аварію на перехресті вулиць Ватутіна та Коцюбинського

Фахівці «Водоканалу» ліквідовують аварію на перехресті вулиць Ватутіна та Коцюбинського. Тут сталося три провали на каналізаційному колекторі. Ремонтні роботи проводить «Полтававодоканал». Причина провалу – традиційна, говорять комунальники, – зношеність залізобетонних труб.

Більшість колекторів в Україні побудовано ще у 60-80 роках минулого століття із залізобетону. Цей – не виключення. Тому в результаті сульфатно-газової корозії, яка руйнує в’яжучу складову бетону, відбувається просідання грунту і утворення так званих «провалів», розповідають комунальники.

/Олег Дяченко, майстер служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
Вся таблиця Мендєлєєва по колектору йде і роз'їдає труби. Будемо нові ложити. В трьох місцях провал. Ось на цьому відрізку, потім за екскаватором, туди ближче до Сінної і на цьому: раз і де екскаватор. Оце три провали/

Не дивлячись на сніг, фахівці «Водоканалу» усувають аварію. Для зручності тутешніх мешканців встановлений тимчасовий обвідний каналізаційний колектор, який перекачує стоки повз ділянку, де ведуться ремонтні роботи. Сам колектор розташований на глибині до 6 метрів, тому для заміни труб необхідне залучення спеціалізованої техніки.

/Олег Дяченко, майстер служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
Задіяна техніка: екскаватор, КРАЗ, на вивіз, розкопка йде. Буде грейдер завтра, щити будуть ставити, щоб обвал грунту менше йшов/

З приводу аварійних ситуацій комунальники радять звертатися до диспетчерської «Полтававодоканалу», вона працює цілодобово.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію