Особливу підтримку учасникам АТО надають колеги

Особливу підтримку учасникам антитерористичної операції надають колеги. Делегати міліції Полтавщини відвідали поранених побратимів, які знаходяться у Дніпропетровській клінічній лікарні імені Мечникова. Як себе почувають правоохоронці після бою під Дебальцевим – дивіться у наступному сюжеті.

Упродовж доби зведений загін полтавських правоохоронців і військових проривався до Артемівська. У районі Дебальцевого та села Луганського Донецької області вони потрапили під обстріл з протитанкового ракетного комплексу.

/Юрій Животовський, поранений міліціонер з Великобагачанського райвідділу міліції УМВС Полтавщини
Колона стояла, чекала. Потім підходили танки, а ми пішли прямо. І після танків, хвилин через 20-30, ми також поїхали. Але в той час, коли ми стояли – там зривалося. Не знаю, «ГРАД» працював, чи міномет. Ждали. А якщо б попало – були б проблеми. То там також бої були нормальні. Якби не БМП і не танки, то колона б не пройшла/

Та без постраждалих не обійшлося. Шестеро бійців дістали різні поранення і травми, один вважається безвісно зниклим. Наразі правоохоронці лікуються у Харківській, Полтавській та Дніпропетровській областях.

/Юрій Міщук, поранений міліціонер спецроти судової міліції «Грифон» УМВС Полтавщини
Кажуть, що зняв снайпер. Пуля – 5,45 зі зміщеним центром. Пройшла – зламала височну кістку, зачепила слуховий канал, вийшла за вухом і повністю закінчила рух на спині. В принципі лікарі говорять, що народився в сорочці. 8 міліметрів вліво – і все. А так – живий та здоровий/

До бійців, які одужують у Дніпропетровську після операцій, задля моральної і матеріальної підтримки навідалася полтавська делегація правоохоронців.

/Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення УМВС Полтавщини
Ми зараз знаходимося у місті Дніпропетровську, біля лікарні імені Мечникова, де перебувають на реабілітації 2 наші працівника, які отримали поранення в боях під Дебальцевим. Відвідали наших хлопців. Стан здоров’я у них задовільний. Тенденції є до швидкого одужання. На запитання, чи бажають вони продовжувати працювати у правоохоронних органах, безальтернативно відповіли «так»/

Психолог і колега Людмила Діброва, яка також відвідала бійців з передової, пообіцяла надати максимальну підтримку пораненим і їх родинам.

/Людмила Діброва, в.о. начальника сектору психологічного забезпечення УМВС Полтавщини
Психологічний їх стан нормальний. Буде надана (і надається наразі в телефонному режимі) в подальшому всіляка психологічна допомога, гуманітарна, спілкування з родинами. І взагалі – всебічна підтримка їм буде надана/

Крім цієї допомоги, бійцям повідомили, що нині виконуючий обов'язки начальника міліції Полтавщини Олег Бех вже ініціював підготовку документів, необхідних для отримання статусу учасників бойових дій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію