Лекція-навчання для голів районних державних адміністрацій пройшла сьогодні в обласному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади

Задумали такі пізнавальні заняття у Кабінеті Міністрів України, а вже звідти розіслали відповідні доручення в регіони. Головна мета подібних лекцій – підвищити загальну обізнаність чиновників на місцях з різних актуальних для регіону питань. Полтавським головам районних адміністрацій сьогодні розповідали про паливно-енергетичний комплекс області.

Загальну обізнаність з питань паливно-енергетичного комплексу Полтавщини присутнім підвищував заступник голови облдержадміністрації Сергій Ясинський. Більшість голів районних адміністрацій почуте конспектували. Наприклад, те, що паливно-енергетичний комплекс складає більше половини виробництва всієї продукції, виготовленої на території області. Крім того, він унікальний ще й своєю цілісністю - в Полтавському регіону роблять все: починаючи від стадії розвідки, видобування нафти-газу, переробки сировини, і закінчуючи виробленням готової продукції на Кременчуцькому нафтопереробному заводі. Між іншим, зазначає Сергій Ясинський, наш комплекс – найпотужніший в країні, бо виробляє 44% всієї подібної продукції. Це особливо важливо, зважаючи на те, що Україна сьогодні належить до енергозалежних держав.

Розглянули на лекції і стан розрахунків за енергоносії на Полтавщині та шляхи покращення роботи паливно-енергетичного комплексу регіону.

Подібні пізнавальні лекції для голів районних адміністрацій будуть проводитися і в серпні.

Стрічка новин