Близько 120 робіт прикрасили хенд-мейд виставку на підприємстві «Полтаватеплоенерго»

Близько 120 робіт прикрасили виставку хенд-мейд на підприємстві «Полтаватеплоенерго». Таким чином напередодні 8 Березня зі своїм хобі познайомили колег майже 40 його працівниць та працівників. Серед представлених робіт – живопис, вишивка, модульне орігамі, папьє-маше тощо. Як вдається поєднувати професійні обов'язки з улюбленою справою у майстрів-аматорів, дізнавалася Крістіна Брігіда.

У вільний час сидіти, склавши руки, – це не про працівників підприємства «Полтаватеплоенерго». Вечорами після роботи та на вихідних вони поринають у світ своїх захоплень. Результат цього – 120 творчих робіт, які експонуються на цій виставці.

/Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Стало доброю традицією до свята 8 Березня організовувати такі виставки. У минулому році ми до 200-річчя Шевченка робили. У цьому році ми вирішили виставку розширити. У нас не тільки вишивка бісером, хрестиком, різного роду картини/

А ще модульне орігамі, в'язання на спицях та гачком, робота з полімерною глиною, папьє-маше. Секретами роботи в останній техніці ділиться художник-оформлювач підприємства Тетяна Ломако.

/Тетяна Ломако, художник-оформлювач ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Вона робиться за допомогою клею, за допомогою паперу, після того проробляється наждачкою і різними підручними матеріалами, щоб було красиво. Потім акриловою фарбою розфарбовується і виходять роботи, які ви бачите перед собою/

Виготовлення такої фігурки займає близько 2 тижнів, розповідає майстриня.
Не менш копітка та філігранна робота стоїть за створенням цих картин. Їх автор – водій за професією, художник за покликанням – Юрій Дяговець. Розповідає: захоплення цим мистецтвом прийшло до нього зовсім несподівано.

/Юрій Дяговець, водій ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Колись я був на виставці, і сподобався мені зворотній малюнок. Це дуже складна робота – малюється на склі зі зворотнього боку через дзеркало. Звичайним пером, тим, що раніше писали, тушшю малюється малюнок, а потім додається олія і виходить робота/

Хобі, розповідають учасники виставки, – для них відпочинок, чудова можливість відволіктися від буденних справ, розслабитися після робочого дня.

/Ксенія Коляга, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Я складаю кошториси, обраховую наряди майстрів наших на капітальний ремонт, реконстуркцію і інше/

А у вільний час Ксенія вишиває картини, рушники, сорочки, а цього разу на виставці презентувала навіть власно створену патріотичну обкладинку на паспорт. Не випадково саме навесні майстри та майстрині підприємства влаштовують експозицію своїх робіт. Адже, відзначають, ця пора року надихає на творчість.

/Наталія Гуденко, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Звичайно, це ж більше сонця, а більше сонця – більше робіт. І роботи більш світлі, сонячні. Людям подобаються мої роботи, тому що я намагаюся вкласти туди щось позитивне, хороше. Це дуже важливо, тим більше у буремне сьогодення/

Незважаючи на те, що більшість майстрів, – аматори, які створюють ці картини у своє задоволення, їхні роботи виконані професійно, а головне – із любов'ю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію