У Полтаві нагородили правоохоронців, які несли службу у «гарячих» точках країни

У зоні проведення АТО несуть службу понад 1,5 тисячі правоохоронців Полтавщини. Двоє з них загинули, 10 – травмовано, 13 – отримали поранення різного ступеню тяжкості. Полтавцям, які працюють в органах Міністерства внутрішніх справ області і неодноразово бували на Сході країни та вижили після отриманих поранень, сьогодні вручили подяки й матеріальну допомогу.

16-тьом правоохоронцям Полтавщини, які сумлінно несли службу в зоні АТО і отримали ушкодження різного ступеню тяжкості, вручили подяки і матеріальну допомогу від Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації. Голова організації Андрій Василишин подякував працівникам міліції за мужність і самовідданість. Міліціонери, які стали учасниками неоголошеної війни, досі не відійшли від пережитого, але якщо доведеться, говорять, поїдуть ще раз.

/Дмитро Мустафаєв, повернувся із зони АТО
Воно страшно, але немає людини, яка не боїться, потрібно переборювати все це/

/Сергій Тіхон, повернувся із зони АТО
- У будь-якої людини після такого зміниться світогляд, те, що було, і те, що зараз ...
- Які цінності для вас зараз перш за все?
- Це, напевне, життя, цінити більше починаєш/

У зоні проведення АТО загинуло двоє правоохоронців області, Указом Президента вони нагороджені орденом за мужність 3-го ступеню. Ще 13-ть отримали поранення, 10-ть – травми різного ступеню тяжкості, один міліціонер вважається зниклим безвісти. Наші земляки, які працюють в органах Міністерства внутрішніх справ, не лише несуть службу на блокпостах та забезпечують громадський порядок, вони допомагають відновлювати комунікації у звільнених селищах. Водночас головний міліціонер області Олег Бех повідомив про злочин, вчинений правоохоронцем Полтавщини.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Був затриманий один із працівників, який ніс службу на одному із блокпостів у Донецькій області і перевищив службові обов'язки. Він здійснив вбивство молодого хлопця, який був волонтером, приїхав надавати допомогу бійцям. Його затримали, він дає свідчення/

Свого колегу, зауважив Олег Бех, затримали правоохоронці Донеччини і Полтавщини. Нині справою займається СБУ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію