Полтавський Краєзнавчий музей експонує роботи харків'янина

Полтавський Краєзнавчий музей експонує роботи харків'янина. Олег Лазаренко уже втретє демонструє свої картини полтавцям. Цього разу – на персональній виставці «Україна. Віра Надія Любов». Остання відображає переживання і осмислення автором подій, які впродовж року відбуваються на території нашої держави.

Харків'янин Олег Лазаренко відвідав безліч країн на різних континентах. Та з особливою любов'ю він відноситься до полтавської землі, яка надихала його на створення нових шедеврів. Майже 20 картин, пронизаних незламністю українського народу, цього разу презентував художник у Полтавському Краєзнавчому музеї.

/Олег Лазаренко, художник
У зв’язку з тими подіями, які проходять зараз у нашій країні, я відчуваю, що всі сили повинні бути докладені і художниками, і майбутнім поколінням, і взагалі – творчими людьми – патріотами – це на збереження нашої ідентичності, культури української/

Художник володіє унікальною технікою – мозаїчним кольорописом. Його роботи – інтенсивні за колоритом, а мозаїчний штрих надає особливого емоційного забарвлення кожному полотну.

/Олег Лазаренко, художник
Ця техніка – вона і сучасна, і з елементами старовини.
Коли ти зациклюєшся у своїй творчості, ти повертаєшся до неї і вона тобі підказує нові шляхи, нові кроки і нові можливості/

На персональну виставку до Полтави завітали друзі Олега Лазаренка. Микола Мох неодноразово особисто ставав свідком творчості художника і знає, скільки зусиль докладає автор до створення полотна.

/Микола Мох, відвідувач виставки, друг О.Лазаренка
Я можу на пальцях однієї руки перерахувати людей, які б були одержимі творчістю, як Олег. Він встає, живе і лягає з думкою про свої роботи, про своє вдосконалення, куди йому рухатися, який напрямок шукати, що відтворити для того, щоб підняти дух українців/

На особливу увагу, говорять відвідувачі, заслуговують очі героїв картин Олега Лазаренка. Вони мають неабияку глибину та дають змогу відчути внутрішній світ і характер особистостей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію