У березні між полтавцями розділять понад 2 мільйона гривень

У березні між полтавцями розділять понад 2 мільйона гривень. Така виплата запланована не всім: по 600 гривень отримають три з половиною тисячі жителів міста. Кому дістануться ці кошти, а також про те, яку ще фінансову підтримку розподілили на засіданні міськвиконкому цього понеділка, – у сюжеті Інни Безуглої. 

Полтавські комунальники до професійного свята отримають по 600 гривень. Всього таких в обласному центрі нараховують більше трьох з половиною тисяч, і на їх заохочення міськвиконком виділив у понеділок 2 мільйона 151 тисячу 600 гривень.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Це і «Полтававодоканал», і «Полтаватеплоенерго», і всі наші двірники, і шляхово-експлуатаційна дільниця – щоб отримали кошти на День комунального працівника. Також ми сьогодні на виконкомі виділили 57 тисяч гривень – у нас 57 матерів, які мають статус «Мати-героїня»/

По тисячі гривень ці полтавки мають отримати до 8 березня. Фінансову підтримку хочуть надати і родинам загиблих учасників АТО.

/Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку Полтавського МВК
Профінансувати протягом двох кварталів 2015 року кошти семи сім'ям загиблих ветеранів війни, які брали участь у антитерористичній операції, захищаючи суверенітет України. За зверненнями. По дві тисячі гривень щоквартально на сім'ю. Загальна сума видатків становить 28 тисяч гривень/

Також під час виконкому затвердили виділення матеріальної допомоги сім'ям загиблих в Афганістані, інвалідам – воїнам-інтернаціоналістам і родинам померлих учасників бойових дій. 255 тисяч гривень нададуть громадським організаціям, а 44 тисячі – полтавцям за особистими зверненнями.
А ось приводити до ладу Полтаву після зими розраховують у міськвиконкомі за рахунок громадських робіт. 100 тисяч виділяє місто, ще стільки ж – держава. Таким чином роботу отримають до 200 непрацюючих громадян. Розрахована ця сума лише на весняний період. Кошти через казначейство нині проходять без проблем, запевнив міський голова Олександр Мамай.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію