Упродовж минулого року відшкодовано майже 14 мільйонів гривень збитків, завданих злочинами

Упродовж минулого року відшкодовано майже 14 мільйонів гривень збитків, завданих злочинами. Таку інформацію повідомив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк на прес-конференції за підсумками роботи правоохоронних органів у 2014. Про це та інші резонансі події минулого року – у нашому наступному сюжеті.

Упродовж минулого року правоохоронні органи області зафіксували 18 тисяч кримінальних правопорушень. Майже 5 тисяч обвинувальних актів направлено до суду у результаті реалізації прокурорами функції процесуального керівництва досудовим розслідуванням. Таку статистику на прес-конференції повідомив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк. Крім цього, особливу увагу він звернув на злочини, які набули резонансу у минулому році. Такими є вбивства судді Олександра Лободенка та мера Кременчука Олега Бабаєва. Досудове розслідування у цьому провадженні завершилося ще наприкінці 2014.

/Ян Стрелюк, прокурор Полтавської області
Наразі цей обвинувальний акт спочатку було направлено до Автозаводського районного суду міста Кременчука, яким ці матеріали були спрямовані до апеляційного суду області, і вже колегія суддів визначила підсудність у цьому кримінальному провадженні Кобеляцькому районному суді. І, до речі, вчора і сьогодні проводяться підготовчі судові засідання у цьому провадженні/

Ще одна подія, яка набула розголосу, – затримання очільника ДАІ у Полтавській області Петра Блажівського на отриманні хабара у розмірі 18 тисяч доларів.

/Ян Стрелюк, прокурор Полтавської області
На сьогодні слідчими прокуратури Полтавської області завершено досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні. Як самому Блажівському, так і його 3 адвокатам відкрито доступу до матеріалів досудового розслідування. Наразі вони знайомляться з матеріалами. Я сподіваюся, що найближчим часом обвинувальний акт у цьому кримінальному провадженні буде передано до суду/

Загалом на Полтавщині у сфері корупції викрито 71 особу-злочинця та складено 72 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію