Майже 50 тон гуманітарки сьогодні вночі відправили полтавці мешканцям Маріуполя

Майже 50 тон гуманітарки сьогодні вночі відправили полтавці мешканцям Маріуполя. 4 вантажівки Служби порятунку заповнили всім необхідним. Здебільшого це будівельні матеріали.

Не дивлячись на дощ та холод, рятувальники за допомогою КРАНів завантажують будматеріали для відправки на Схід. Цього разу основна частина вантажу спрямована на відбудову зруйнованого Маріуполя.

/Володимир Микійчук, заступник голови Полтавської обласної ради
Наша допомога – це маленька часточка того, що сьогодні потрібно на Сході. Ви знаєте, що ситуація складна, і ми в області намагаємося максимально допомогти/

Минулого тижня, розповідає заступник губернатора Олег Пругло, Полтавщина відправила 2 вагони цегли та вагон цементу. Цього разу відправляють 3 вантажівки із будівельними матеріалами.

/Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської ОДА
Будівельники міста і бази наші всім миром зібрали для того, щоб відновити. Ми знаємо, що великий об'єм робіт. Тут і шифер, тут і цемент, тут і рубероїд, і скло в першу чергу/

Транспортування і доставка вантажу, зазначає головний рятувальник області Роман Кириленко, – функції, якими нині займається Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вже вдванадцяте гуманітарка з Полтавщини поїде на Схід.

/Роман Кириленко, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області
Ця схема відпрацьована спільно з нашими колегами. З колегами, які працюють в даних областях по проведенню піротехнічних робіт, відновлювальних робіт, психологів наших багато працює, інженерна група, ну і, звичайно, доставляємо гуманітарні вантажі/

Цього разу завантажили близько 40 тон будівельних матеріалів та 8,5 тони продуктів харчування. Будівельні матеріали вдалося зібрати завдяки Полтавській обласній державній адміністрації. Продукти харчування зібрали жителі області спільно із рятувальниками. Вони у кожному районі організували пункти для збору гуманітарної допомоги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію