Обласний молодіжний центр праці обіцяє допомогти вижити в умовах нестачі робочих місць

Допомогти вижити в умовах нестачі робочих місць обіцяє Обласний молодіжний центр праці. Разом із міжнародним фондом, що займається освітою дорослого населення, він започатковує проект «Сучасні методи пошуку роботи». Безробітних, в тому числі і з районів, навчатимуть правильно шукати роботу чи створювати власний бізнес. 

Уже з понеділка перші навчання безробітних почнуться у Кременчуці. Про це журналістам розповів директор обласного молодіжного центру Анатолій Безпалюк. Людям віком від 18 років допоможуть бути конкурентноспроможними в пошуку роботи.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР
Це не буде, просто заїхали в район і попрацювали з ними там 2 години, поїхали і все, на цьому закінчили. Ні, власне кажучи, проект полягає в тому, що ми будемо відвідувати кожного тижня ту групу людей, з якою починаємо працювати, ми обов'язково прочитаємо їм певний цикл семінарів/

Проект «Сучасні методи пошуку роботи», який стартує із березня, підтримує міжнародний фонд, що займається освітою дорослого населення, DVV International. Крім теоретичних семінарів, він передбачає практичні заняття та моніторинг успіхів. Людей серед іншого планують ознайомити із сучасними тенденціями ринку праці, принципами кар'єрного росту, самопрезентації та нормативно-правового регулювання праці. Бажаючих навчать організувати власний бізнес та робочий процес. Ініціатори сподіваються, що в результаті реалізації проекту як мінімум 40 відсотків безробітних працевлаштуються. Навіть у сучасних умовах, навіть живучи в селі, переконаний Анатолій Безпалюк, можна бути із заробітком.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР
Одна людина там дома щось вишиває чи малює гарно. Це як додатковий заробіток – можна через інтернет його продать. Але виникає запитання – люди не вміють користуватися цими сайтами. Максимум, що вони можуть, – це скачати якийсь фільм. Тому ми навіть беремо на себе таку функцію, що сідаємо разом, розказуємо, що є такі сайти, через них вони можуть щось продати-купити/

Іще один приклад наводить директор обласного молодіжного центру – власників корів, які змушені за безцінь здавати молоко, можна навчити збиратися в кооперативи та самим диктувати умови: кому продавати продукт та за яку ціну. Під реалізацію соціально-освітнього проекту підпадають 7 міст області. Інформацію про них обіцяють розповсюдити через райдержадміністрації, її можна знайти на сайті обласного молодіжного центру. Заявки уже можна подавати, участь у проекті, запевняють у центрі, безкоштовна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію