Полтавські активісти переймаються транспортними проблемами міста та області

Полтавські активісти переймаються транспортними проблемами міста та області. Представники громадської організації «Відродження Полтави» побували на прийомі очільника Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Сергія Марчишенця, де окреслили своє бачення ситуації із транспортними перевезеннями.

Транспортна галузь міста та області потребує змін, вважають активісти громадської організації «Відродження Полтави». До очільника профільного обласного департаменту її голова Сергій Чередніченко завітав на розмову з низкою проблемних питань.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
По-перше, це здорожчання проїзду. Але це в принципі зараз прогнозовано, тому що дуже подорожчало пальне, яке використовують автобуси. І друга проблема – це монополізація ринку, незаконні перевезення і, знову таки, – повертаємося до комунальної форми власності. Я був шокований, коли дізнався, що всі автостанції в Полтавській області належать одній приватній структурі/

У тому числі – й Центральний автовокзал, говорить Сергій Чередніченко. До громадської організації ледве не щодня надходять скарги з приводу роботи влади у транспортній системі, причому як від представників обласного центру, так і мешканців Полтавського району.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури і туризму Полтавської ОДА
На сьогоднішній день по лінії Міністерства, ми ж підпорядковуємося Міністерству, ця вертикаль є, і в принципі, вона у певній мірі обмежена змінами до діяльності контролюючих орагнів. Ми розуміємо, що крім такої переписки ділової за певними фактами, ми абсолютно на сьогоднішній час ніяким чином не можемо впливати/

Під час зустрічі представники влади та громадськості обговорили й питання пільгового проїзду для окремих категорій пасажирів, отримання ліцензій власниками маршрутів, ситуацію із нелегальними перевізниками.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
У нас не тільки є якісь розробки, ідеї, більше того – у нас є напрацювання, які ми вже неодноразово передавали міському голові і в облдержадміністрацію, тобто ми хочемо, щоб розпочалися зміни і реформування, щоб влада почала робити якісь реформи/

Сидіти, склавши руки, говорять активісти, вони не збираються. Мають у собі сили, щоб і далі продовжувати боротьбу за права звичайних громадян.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію