Полтавці купили для військових комплекти форми та термобілизну

Полтавці купили для військових комплекти форми та термобілизну. Підприємці і працівники залізниці зібрали гроші та придбали на них те, що нині у пріоритеті для українських бійців. Свою допомогу передали через Полтавський Батальйон Небайдужих.

Українські солдати не хвалять форму вітчизняного виробництва. Про це кажуть і волонтери, і полтавські підприємці, які допомагають нашим бійцям.

/Ніна Моторна, підприємець
Тому що говорять, що вона горить. Там є в складі синтетичні волокна. Але ж хочеться дати, як для себе, як для рідних/

Екіпірування гарної якості нині – у найбільшому пріоритеті для захисників. Та й замінювати її треба постійно.

/Олена Звягольська, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Міністерство оборони видає бійцям один комплект форми. Але хлопцям там не завжди є можливість прати і сушити її. У тих хлопців, які на передовій знаходяться, форма і горить, і швидше псується, ніж у тих, які на третій лінії оборони/

Дізнавшись про це у Полтавському Батальйоні Небайдужих, свою допомогу залізничники з Карлівки вирішили спрямувати на закупівлю одягу. Андрій Атамась вперше приїхав до Полтави з коштами від себе та своїх колег.

/Андрій Атамась, працює на залізниці
Скинулись, чим могли. І це я приїхав, ми скупили одяг для бійців – це 20 комплектів і теплої білизни. Піджаки, штани... Отакий вклад/

Щоб купити якомога більше форми, об'єднали сили з підприємцями. Спочатку хотіли замовити пошив одягу, але вона була б гіршої якості. І дорожча – близько 1400 за комплект, розповідає Ніна Моторна. Спідню білизну та форму з Європи знайшли в одному з магазинів Полтави.

/Ніна Моторна, підприємець
Спідня білизна – вся нова, форма є трохи зношена і зовсім нова. Ми всю вибрали. В магазині просто більше не було. 700 гривень коштує камуфляжний одяг і 200 з чимось – білизна нижня. 900 з чимось – один комплект/

На все витратили більше 14 тисяч гривень. Кому дістанеться форма, волонтери поки що не знають, віддадуть її бійцям, коли отримають відповідне прохання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію