Виставка живопису Ігоря Величка – знову у Полтаві

Виставка живопису Ігоря Величка – знову у Полтаві. До 60-річного ювілею автор у Художньому салоні представив свої роботи – квіти, абстракцію та пейзажі. Привітати живописця прийшли його друзі та колеги із Національної спілки художників України.

Сам автор зізнається: найбільше любить малювати квіти. До них хочеться доторкнутися, великими, об'ємними мазками промальована кожна деталь. Вони найбільше подобаються дружині художника.

/Анна Величко, дружина художника
Він дуже незвично їх зображує, якась у нього своя особлива стилістика і манера, людям дуже подобається, бо вони в нього дуже радісні завжди, такі дзвінкі, і дійсно, вони виражають ось цю красу квітів, яка прикрашає наше життя/

Анна Величко – теж художниця, їх із чоловіком скрізь бачать разом. На відкриття виставки у Художньому салоні прийшли колеги та друзі.

/інтершум
Марина Рожнятовська дарує квіти: «Перші весняні квіти»/

/Людмила Солодкова, директор Полтавського Художнього салону
Він дуже активний як художник, тільки у 2012 році він був на 4 пленерах, які відбулися у Хусті, Дубно, Славську/

/Віктор Трохимець-Мілютін, художник
Всі його роботи такою наповнені радістю, мабуть, щоб глядач бачив, на якій землі він живе/

/Ігор Лотиш, шанувальник творчості Ігоря Величка
Улюблений художник, улюблені роботи. Дійсно, яскраві, вони несуть позитив/

/Віктор Перепьолкін, музикант
На даний час у нас складна ситуація в країні, а твори Величка, вони надихають на щось нове, перспективне, якесь движуче...Так що браво йому!/

Окрім квітів, на виставці представлені пейзажі та абстракція. Натяками, штрихами автор передає думки. Ось як на триптиху «Метелик день, вечір та ранок».

/Ігор Величко, автор виставки
Що таке день – він не встиг початися, уже закінчується. Про це і написав. Миттєвості нашого буття/

Ігор Величко розповів, що творчий шлях почав із ліплення, потім малював карикатури і, нарешті, потрапивши до Художньої школи, захопився живописом. Цю виставку влаштував з нагоди 60-ліття та просто щоб порадувати шанувальників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію