У Полтаві сьогодні попрощалися з ще одним загиблим під Дебальцевим

У Полтаві сьогодні попрощалися з ще одним загиблим під Дебальцевим. Наш земляк Олександр Фролов був бійцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, підрозділи якої дислокуються на території Закарпатської області. Тіло Олександра знайшли 16-го лютого, до Свято-Успенського собору Полтави його привезли вчора увечері, сьогодні відспівали.

З дня смерті полтавця Олександра Фролова виповнилося 9 днів. Він загинув під Дебальцевим 16 лютого. Прощалися із бійцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади у Свято-Успенському соборі Полтави.

/Сергій Сухомлин, родич загиблого
- Зварювальник дуже гарний був, любив господарство, родину, двоє у нього синів.
Віктор Сухомлин, родич загиблого
- 41 рік йому виповнився 18 січня. Пішов як доброволець, дуже любив Вітчизну/

У Олександра Фролова залишилося двоє синів 16-ти і 4-х років. У зону проведення АТО він відбув ще восени минулого року. Обіцяв повернутися, проте не судилося. Попрощатися з бійцем прийшли рідні, друзі, колеги загиблого.

/Вікторія Чазова, колега загиблого
Працював він у нас двірником, це був сонячний чоловік. Зранку, коли йшла на роботу, я його завжди зустрічала, він посміхався. Якщо я його не бачила, він підходив до вікна і махав мені рукою/

Полтавщина щотижня втрачає своїх синів. Днями проводжала загиблих бійців «Азова» – Дмитра Коряка і Антона Грицая. Дмитру було 26, Антону – 27. Попрощатися з бійцями щоразу приходять сотні полтавців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію