Новий начальник міліції обіцяє боротися з корупціонерами

Підтримка полтавських правоохоронців, які нині перебувають на Сході, – одне із основних завдань, якими займатиметься новопризначений очільник обласної міліції Олег Бех. Про це він розповів журналістам на своїй першій прес-конференції. Що ще пообіцяв головний правоохоронець – знає Юлія Іващенко.

Олег Бех розпочав службу в міліції у 1996 році. До приходу на Полтавщину очолював УБОЗ в Івано-Франківській, Миколаївській та Одеській областях. Саме з Одеси і прийшов на Полтавщину. Своїми першочерговими завданнями Олег Бех називає організацію відкритості роботи працівників міліції та підготовку до реформування МВС. Нині обласне управління працює в штатному режимі. Лише через декілька місяців, обіцяє новий очільник, полтавці зможуть побачити реалізацію реформ на місцях.

/Олег Бех, в.о. начальника УМВС України в Полтавській області
Приблизно до липня буде зрозуміло, по прийнятим законам, коли розпочне працювати антикорупційне бюро, почнуться відповідні реформи і у нас/

Особливу увагу Олег Бех обіцяє приділити злочинам, в яких брали участь полтавські корупціонери в погонах.

/Олег Бех, в.о. начальника УМВС України в Полтавській області
Хочу доповісти, що кожен побачить мою реакцію і реакцію МВС на корупційні злочини, або інші злочини кримінальної спрямованості, в яких можуть приймати співучасть працівники/

Щомісяця очільник міліції пообіцяв звітувати перед журналістами про проведену роботу за останні 30 днів. Олег Бех запевнив представників ЗМІ: він повністю відкритий для спілкування та навіть залишив журналістам свій мобільний номер.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію