До 5 років ув'язнення може загрожувати жінці, яка займалася звідництвом з метою розпусти

До п'яти років ув'язнення може загрожувати жінці, яка займалася звідництвом з метою розпусти. Іншими словами, 39-річна знаходила клієнтів для кількох молодих дівчат, які надавали послуги інтимного характеру. Подробиці – у наступному сюжеті.

39-річна мешканка Полтавської області тривалий час діяла за однією схемою. В мережі Інтернет знайомилася із заможними чоловіками, пропонувала їм розважитися у компанії молодих дівчат за визначену грошову винагороду.

/Тетяна Іщенко, працівник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми
Під час одного з таких знайомств нею було запропоновано послуги 22-річної молодої дівчини, її знайомої, яка теж проживала в сільській місцевості, по наданню послуг інтимного характеру. Разом вони прибули до міста, де ця дівчина надавала послуги за винагороду у сумі 1000 гривень/

Факт звідництва викрили працівники відділу протидії торгівлі людьми обласного управління міліції, завадивши близькому знайомству дівчини з черговим клієнтом.

/Тетяна Іщенко, працівник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми
Дівчина, яка надавала інтимні послуги за грошову винагороду, притягнута до адміністративної відповідальності за заняття проституцією/

Самій жінці, яка займалася звідництвом для розпусти, оголошено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого статтею 302 Кримінального кодексу України. Відповідно до чинного законодавства, їй може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію