Роботою над помилками зайнялися педагоги

Роботою над помилками зайнялися педагоги. В інституті післядипломної педагогічної освіти анонсували створення «Білої книги освіти Полтавщини», у якій буде ретельний аналіз стану галузі, описані її проблеми та подані можливі шляхи розв'язання. Якою буде ця «Біла книга...» – обговорювали за «круглим столом». 

За «круглим столом» в інституті післядипломної педагогічної освіти зібралися освітяни, громадськість, методисти – обговорити, якою має бути «Біла книга освіти Полтавщини». Створення таких видань – це один із усталених у Євросоюзі форматів аналізу. Сюди має входити огляд галузі та її прогалин.

/Віталій Зелюк, директор ПОІППО ім.М.Остроградського
Раніше в Україні була Академія педагогічних наук, ось розроблена «Біла книга освіти України». Ми десь приблизно за цією структурою підемо, чи плануємо піти. В цій «Білій книзі» буде зроблений ретельний аналіз стану освітньої галузі Полтави, виявлені проблеми, з'ясовані причини виникнення цих проблем і оптимізація шляхом розв'язання цих проблем/

Проблем в освітньому просторі Полтавщини достатньо, кажуть педагоги, перш за все – недосконала інфраструктура, методичні служби та навчальні заклади потребують модернізації. Створюватиметься «Біла книга освіти Полтавщини» шляхом консультацій та суспільного обговорення в колі усіх зацікавлених та компетентних осіб. Видання буде направлене не просто на широкий загал, а й на тих, від кого залежать реальні зміни в освітній галузі. Уже в серпні, обіцяють в інституті післядипломної освіти, книгу створять і презентують громаді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію