Сьогодні у Полтаві стартував Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

Сьогодні у Полтаві стартував Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Протягом двох днів, 25-26 лютого, останній визначить склад національної збірної, яка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях. Серед почесних гостей на урочистому відкритті головних стартів країни з пауерліфтингу – і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

25 лютого у Полтаві стартував Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків і жінок. Полтавський міський голова Олександр Мамай, який був присутній на урочистому відкритті, впевнений, що наше місто готове прийняти національні змагання на найвищому рівні.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Мабуть все-таки Полтава буде в нас не лише духовною столицею, а в першу чергу спортивною столицею, тому що від спорту зароджується наше місто. Я думаю, якщо 27 чемпіонат з пауерліфтингу проходить у Полтаві, то вона цього гідна. Полтава видала дуже багато спортсменів міжнародного класу, і приємно, що в нашій країні розвивається цей вид спорту/

Урочисту церемонію відкриття змагань розпочали із нагородження за 2014 рік. Відзнаки вручили кращим спортсменам серед чоловіків та жінок, тренерам, суддям та регіональним організаціям пауерліфтингу. Потому перейшли до Чемпіонату України-2015. Останній вважається головним відбірковим етапом спортсменів до Національної збірної.

/Сіражутдін Базаєв, президент Федерації пауерліфтингу України
За результатами цих змагань будуть відібрані провідні спортсмени, які матимуть ліцензії для участі в Чемпіонаті світу. Перші міжнародні змагання, де візьмуть відібрані тут спортсмени, відбудуться в травні у Німеччині на Чемпіонаті Європи/

В перший день у Полтаві визначаться всі переможці у першості серед жінок та у вагових категоріях від 59 до 74 кг серед чоловіків. 26 лютого об 11 годині розпочнуться змагання чоловіків у вагових категоріях від 83 до 93 кг. У другій половині дня – з 14:30 – змагатимуться чоловіки у найважчій вазі – від 105 до понад 120 кг. Через складну ситуацію в Україні участь у Чемпіонаті змогли взяти не всі з понад двохсот заявлених учасників, втім це, впевнені організатори, не вплине на видовищність та результати змагань.

/Лернік Матосян, директор та розпорядник змагань
Приїхали ті спортсмени, чемпіони Європи, я думаю, що буде багато рекордів на полтавському помості. Хотілося б подякувати всім, хто допоміг в організації змагань, – меру міста, області, губернатору, спорткомітету/

Урочиста церемонія закриття чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків і жінок відбудеться у четвер 26 лютого о 18:30. Вхід вільний.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію