Стало відоме ім'я нового керівника обласної міліції

Стало відоме ім'я нового керівника обласної міліції. Відтепер виконувати обов'язки начальника УМВС України на Полтавщині буде полковник міліції Олег Бех, який раніше очолював управління по боротьбі з організованою злочинністю в Одеській області. Представили новопризначеного керівника особовому складу на загальних зборах в управлінні МВС.

На початку зустрічі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували загиблих під час виконання своїх службових обов’язків у зоні АТО правоохоронців. Потому особовому складу обласної міліції нового керівника представив начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України генерал-майор міліції Віктор Слівінський.

/Віктор Слівінський, начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України
Наказом 315 по особовому складу, відповідно до положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ, призначити полковника міліції Беха Олега Володимировича виконуючим обов'язки начальника управління МВС України в Полтавській області/

Олег Бех раніше очолював Управління боротьби з організованою злочинністю в Одеській області. Має великий досвід роботи в органах внутрішніх справ. Надію на плідну співпрацю обласної влади з новопризначеним посадовцем висловив голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Результатом такої співпраці буде, звичайно, вищий рівень правопорядку, правової культури, захищеності громадян. Сьогодні на правоохоронцях лежить унікальна, відповідальна місія, а ми – органи місцевого самоврядування – обласна рада, обласна адміністрація, з якою ми тісно співпрацюємо, у нас немає відмінних поглядів на ситуацію, яка є в області, будемо максимально допомагати/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію