У 2014 медицина області особливу увагу звертала на серцево-судинні захворювання

Чого чекати від медичної галузі у 2015 році, сьогодні вирішували на засіданні розширеної колегії Департаменту охорони здоров'я. Основною метою, як завжди, залишається здоров'я мешканців Полтавського краю. Пріоритетні напрямки розвитку визначали на основі аналізу роботи медичних закладів у 2014.

2014 рік був складним в усіх сферах життя нашої держави. Полтавська область і галузь охорони здоров'я – не виключення. Довелося проводити велику кількість незапланованих тренінгів і навчань задля покращення роботи лікаря у надзвичайних ситуаціях. У той же час, Департамент охорони здоров'я і всі медичні заклади області дотримувалися виконання основної мети – підготовки до побудови нової системи охорони здоров'я.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
Ми вцілому продовжували той напрямок, який є сьогодні в галузі охорони здоров’я, – розвиток первинного сектору медико-санітарної допомоги – це головне, тому що 80 % пацієнтів, які звертаються, вони залишаються на первинному рівні/

Особливу увагу у минулому році звернули на серцево-судинні захворювання. Нове обладнання дало можливість підвищити рівень надання допомоги цій категорії хворих.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
Бригади швидкої допомоги були укомплектовані ЕКГ-передавачами. Це нам дало можливість на рівні фельдшерської бригади вводити тромболітики при гострому інфаркті міокарду. Це сьогодні обласна клінічна лікарня розпочала стентування хворих з гострим інфарктом міокарду, і цю роботу ми сьогодні проводимо/

Позитивні зрушення у минулому році відбулися у всіх напрямках медицини, починаючи від сімейного лікаря і закінчуючи онкологом. У 2015 планується подальше вдосконалення кадрів та медичного обладнання відповідно до європейських стандартів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію