Через проблеми із фінансуванням не видали книгу до 80-річчя від Дня народження В.Симоненка

Про соціально значущі видання, які видаються за кошти обласного бюджету, та проблеми, які зараз виникли у зв'язку з економічним становищем у державі, йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Які книги планують видати у цьому році та що для цього необхідно – знають наші кореспонденти.  

У 2014-му, як зазначалося на засіданні комісії облради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, з обласного бюджету спрямували кошти на видавництво «Полтавської Шевченкіани» та реалізацію видавничого проекту «Тарас Шевченко і Полтавщина». Цьогоріч через проблеми із фінансуванням досі не видали книгу до 80-річчя від Дня народження Василя Симоненка та ще низку видань, хоча планів багато.

/Юрій Варченко, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Цілий ряд книг, зокрема, краєзнавчого та історичного характеру, про історичне минуле Полтавщини. Що на сьогоднішній день для цього робиться? Ми чекаємо сесії обласної ради, де будуть розподілятися кошти, наш Департамент хотів би, щоб це були 200 тисяч грн./

Розглянули на комісії і питання щодо внесення змін до регламенту сесії. Їх ініціює громадськість.

/Роман Стегній, представник ГО «Громадський майдан Полтавщини»
До кінця сесії вже немає кворуму, депутати розходяться, тому громадськість намагається висловлювати свої побажання на початку сесії, тільки так ми можемо донести до депутатів свою думку/

Усі питання, які виноситимуть на розгляд сесії, запевняють представники громадськості, як і годиться, попередньо розглядатимуть на засіданнях профільних комісій обласної ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію