В ПУЕТі сьогодні згадували полеглих героїв

Цього дня згадували полеглих героїв і в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Минув лише рік, проте, говорять у виші, час не владний над пам'ятю про борців за незалежність України. Вони назавжди залишили свої імена в історії нашої держави.

/Володимир Микійчук, заступник голови Полтавської обласної ради
Революція Гідності, вона продовжується. На жаль, ми не можемо так швидко, як хотілося, змінити історію, яка була. Тому сьогодні ми вшановуємо Небесну Сотню, тих героїв, які віддають свої життя на Сході/

Минулої зими студенти університету економіки і торгівлі глибоко перейнялися подіями на Майдані. У подальшому близько до серця сприйняли й ситуацію на Сході України та Криму.

/Олександра Назарова, представниця Ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ
Навіть якщо зі 100% взяти – тільки 2% байдужих. 98% – вони вражають. Вони готові, вони роблять, вони допомагають/

Дружню родину вишу після початку бойових дій на території Донецької та Луганської областей поповнили педагоги та студенти із зони АТО. Самі ж ПУЕТівці виявили ініціативу зі збору коштів на потреби українських військових.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Було дуже приємно, що саме Рада студентів та аспірантів університету, вчена рада підтримала цей рух. Ми проводили благодійні концерти і збори пожертв, проводили цільові збори коштів для допомоги пораненим у військовому шпиталі, ми закуповували теплі речі та медикаменти/

Будь-яка допомога нині потрібна, вважають у виші, головне – не залишатися байдужими до тих подій, які відбуваються на теренах твоєї Батьківщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію