Полтавщина – одна з областей України, які найкраще підготувалися до початку весняно-польових робіт

Полтавщина – одна з областей України, які найкраще підготувалися до початку весняно-польових робіт. Про це на зустрічі з місцевими аграріями повідомив профільний Міністр. Крім зустрічі з фермерами, Олексій Павленко відвідав Аграрну академію та ряд промислових підприємств, які спеціалізуються на виготовленні молочної та хлібної продукції.

Агропромисловий комплекс – єдина галузь, яка показала темпи зростання в минулому році, розповідає Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко. Найближчим часом Україна планує більш широко вийти на ринки Європи та Азії. Тим більше в цьому зацікавлені іноземні партнери.

/Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України
Зараз, ви знаєте, проходить у Верховній Раді обговорення. Уряд погоджує зараз пропозиції по бюджету. Зараз відбувається обговорення з МВФ. Хочу сказати, що вже є попередні 300 мільйонів гривень. Це буде йти на компенсації банківських відсотків. Нам вдалося переконати МВФ/

На зустріч з Міністром завітали керівники обласних служб АПК, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій та представники фермерських господарств. Останні досить жваво висловлювали Олексію Павленку свої пропозиції стосовно існування фермерських господарств.

/ІНТЕРШУМ
Валерій Капленко
депутат Полтавської обласної ради
Пропозиції від аграріїв/

Міністерство готове до співпраці і планує розглянути конструктивні пропозиції від фермерів, наголошує Олексій Павленко. Але аграрії повинні на 100% взаємодіяти з профільними органами. Особливо, коли це стосується порушення закону.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Мені телефонує, багато телефонує стосовно перевірок незаконних і необгрунтованих, коли я прошу дати інформації: хто до вас приходив? Кажуть: «А можна я не буду казати? Ви там розберіться». А я не можу розбиратися у ваших конфліктах місцевих, не знаючи, хто до вас прийшов/

Тим більше, зазначає Міністр, в правоохоронних органах працюють відповідні кол-центри.

/Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України
Телефонуйте, кажіть. Прізвище, ім'я, по-батькові. Будемо реально карати людей. Є заборона перевірок. Це санітари, фітосанітари, екологи. Це незаконні перевірки. Є заборона/

По закінченню зустрічі з фермерами Олексій Павленко вшанував Героїв Небесної Сотні та поклав квіти до Меморіалу біля облдержадміністрації.

Стрічка новин