Півтисячі солдат у Полтаві присягнули на вірність Україні

В неділю зранку півтисячі мобілізованих, які проходять підготовку в 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв'язку, вишикувалися на плацу. Привід серйозний – складання присяги на вірність Україні. Вже незабаром бійці відправляться у частини, де будуть нести військову службу.

Один з перших, хто склав присягу на вірність Україні, – Павло.

/ІНТЕРШУМ
Служу українському народу!/

Чоловік сам з Дніпропетровська. Військового досвіду до цього не мав – пішов добровольцем. В Полтаві ж здобуває необхідні знання.

/Павло, склав присягу
Тактична підготовка, підготовка по зв'язку, стрільба, рукопашний бій. Ну в основному – загальна підготовка/

У хлопців, розповідають самі мобілізовані, настрій бойовий. Готові до виконання завдань.

/Вадим, склав присягу
Сподіваємося, що в найближчому майбутньому ми потрапимо на передову захищати Батьківщину. Ми сюди прийшли в основному процентів 80 добровольцями/

2 лютого бійці розпочали підготовку в 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв'язку. Тут перебувають чоловіки з усіх регіонів України. Майже всіх, розповідає начальник центру Ігор Міцюк, найближчим часом забезпечать необхідним екіпіруванням.

/Ігор Міцюк, начальник 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку ЗСУ
Є люди, яким потрібно 41-й і 36-й розмір взуття, напевно, у дівчат більше, але є такі. І є, кому треба 62-66-1 розмір. Тому ми вчора крайній раз привезли. Я вас запевняю, що всі на 100% забезпечені, чим необхідно/

Цього разу 500 чоловік урочисто заприсяглися на вірність Батьківщині. Розділити урочисту мить з бійцям прийшов і губернатор Валерій Головко.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Ті, хто сьогодні приймає присягу, – герої. По суті вони герої. Бо вони сьогодні дали згоду добровільно захищати інтереси та суверенність нашої держави, безпеку нашого народу, своїх родин/

До своєї родини обіцяв повернутися і Павло.

/Павло, склав присягу
Жінка плаче, син городиться. Обіцяв повернутися живим/

На базі тренувального центру хлопці пробудуть до 16 березня. І вже потім майже 2 тисячі бійців направляться до частин, де і виконуватимуть функції військових зв'язківців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію