Своя традиція на День Валентина – у студентів

Гарна традиція до Дня святого Валентина і у студентів. 14 лютого вони йдуть у Студентський РАЦС. Дарина та Тимур цього дня тут одними з перших обмінялися обручками.

/Дарина Семенюк, «наречена»
Ми давно вже зустрічаємося, і вирішили, що так для нас буде краще. І колись треба переходити на новий рівень відносин, і тому вирішили сьогодні прийти/

«Лав сторі» Дарини та Тимура почалася також у стінах університету. Будучи лідерами студентського активу, хлопець і дівчина часто зустрічалися на різноманітних позанавчальних заходах.

/Тимур Ярмак, «наречений»
Познайомилися ми півроку тому. Це було в цій аудиторії, коли ми зустрілися у цій аудиторії на спільних зборах/

І хоча ця церемонія не має жодної юридичної сили, так звані «молодята» серйозно поставилися до неї. Усе, як годиться: весільний букет, фата нареченої, обручки та свідоцтво про реєстрацію студентського шлюбу. Підготували навіть весільні обітниці один одному.

/ІНТЕРШУМ
«Наречені» дають один одному обітниці/

Кожного року, розповідають організатори, у цьому жартівливому дійстві беруть участь студенти з різних полтавських вишів.

/Анна Яківець, організатор Студентського РАЦСу
Сьогодні ми святкуємо такий маленький ювілейчик. Ми проводимо цей Студентський РАЦС вже вп'яте. За 5 років, мабуть, більше 50 пар розписали. Думаю, що це не кінець/

Ну а після церемонії на новоспечених молодят чекає не медовий місяць, а лекції та семінари. Адже весілля весіллям, а навчання ніхто не відміняв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію