У Полтаві відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Серед учнів полтавських шкіл на міському етапі олімпіади з інформаційних технологій визначали кращих знавців інформатики. Представники 30 загальноосвітніх навчальних закладів міста зібралися у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Для проведення олімпіади цей виш має все: від сучасного матеріально-технічного забезпечення до висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій.

Денис Канівець – багаторазовий учасник різноманітних учнівських предметних олімпіад. Проте, говорить, найбільше йому подобаються інформаційні технології. З ними хлопець планує пов'язати і свою майбутню професію.

/Денис Канівець, учасник олімпіади з інформаційних технологій
Це в наш час дуже актуально, і я вважаю, що так воно і буде, і я буду працювати у цій галузі/

Цього дня Денис у числі інших старшокласників Полтави змагається на 22 етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Бажання взяти участь у ній виявило 50 учнів з 30 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

/Наталія Саркісова, методист з інформатики міського методкабінету управління освіти Полтавського МВК
Олімпіада орієнтована на 4 години. Протягом олімпіади у нас буде проходити 2 тури: теоретичний і практичний. Під час теоретичного туру учні проходять тестування у вигляді електронних тестів. Отримують певну кількість балів. І під час практичного туру розв'язують завдання на використання програм Word, Excel, Access, Power Point/

Цього разу вперше міський етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбувається у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі. Проте, відзначають організатори, співпраця вишу із загальноосвітніми навчальними закладами триває вже не один десяток років.

/Олег Ємець, зав. кафедрою математичного моделювання та соціальної інформатики ПУЕТ
Наш університет є провідним вищим навчальним закладом у галузі застосування інформаційних технологій. Уже це відбувається багато років, а 11 років тому була створена кафедра математичного моделювання і соціальної інформатики, яка випускає з напрямку інформатики/

Крім цього, ініціативна група вчителів інформатики міста працює над розробкою дистанційного курсу в системі Moodle для учнів загальноосвітніх навчальних закладів на сайті дистанційного навчання ПУЕТ. Переможці ж цієї олімпіади демонструватимуть свої знання вже на обласному етапі, який відбудеться 21 лютого також на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію