Полтавці змагатимуться у Чемпіонаті України з гумору «Ліга сміху»

Полтавці увійшли до дванадцятки кращих команд та тепер змагатимуться у Чемпіонаті України з гумору «Ліга сміху». Студія «Manhattan» нещодавно повернулася з Одеси, де пройшли відбіркові тури. Більше про їхній перебіг, а також, що за задумом творців проекту чекає на полтавських гумористів попереду, вони розповіли місцевим журналістам на прес-конференції.

П'ять років тому автори та актори студії «Manhattan» і не мріяли, що через якийсь час зможуть дарувати свій гумор усім українцям.

/Ігор Рева, автор та актор студії «Manhattan»
Для КВН-щиків у нас в Україні не було такого телепростору, де вони могли показати свої таланти. Раніше усі телевізійні ліги були зосереджені в Росії чи Білорусії. Але в цьому році канал «1+1» спільно зі Студією «95 Квартал» вирішили створити новий проект – Перший чемпіонат України з гумору під назвою «Ліга сміху»/

До Одеси на фестиваль студія «Manhattan» вирушила у бойовому складі. Підтримали полтавців і КВН-щики із Рівного. Хлопці із двох українських міст швидко знайшли спільну мову та почали працювати разом.

/Андрій Боблях, автор і актор студії «Manhattan», КВН-щик з м.Рівне
Ми підійшли до «Manhattan» і залишилися у такому прекрасному колективі. До речі, ми єдиний колектив, який представляє на «Лізі сміху» два міста, які знаходяться окремо на відстані десь близько 700 км/

Загалом для участі у фестивалі приїхали 135 команд. Там на них чекали кілька турів: перший – відбірковий, другий – робота із зірковими тренерами. Далі – гала-концерт, на якому обирали дванадцятку кращих команд, які невдовзі жартуватимуть у «Лізі сміху».

/Ігор Рева, автор та актор студії «Manhattan»
Кожен із шести членів зіркового журі повинні були обрати собі по 2 команди. Вони сиділи у першому ряду? і якщо їм подобалася команда, вони мали встати зі свого місця? і стоячи аплодувати команді. Це означало, що вони обрали цю команду/

На виступі полтавської команди зі своїх місць піднялися одразу два тернери – Сергій Сивохо та Потап. Останній на той час вже мав дві команди, тож полтавців автоматично зарахували до підопічних відомого КВН-щика. Саме до цього зіркового тренера, зізнаються хлопці, вони мріяли потрапити.

/Костянтин Ізюмов, директор студії «Manhattan»
Сивохо був у першій трійці нашого вибору. Ми думали також про Олену Кравець. Вона – професійний актор та працює на «95 Квартал», але Сивохо, він більш досвідченіший/

Уже наприкінці березня полтавська команда буде випробовувати свої сили в одній восьмій першого чемпіонату України з гумору «Ліга сміху».

Стрічка новин