Про аварійність на дорогах Полтавщини та підготовку автошляхів до весняно-літнього періоду йшлося на засіданні обласної коодинаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Про аварійність на дорогах Полтавщини та підготовку автошляхів до весняно-літнього періоду йшлося на засіданні обласної коодинаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Почувши про сумну статистику від фахівців Державтоінспекції, у регіоні вирішили посилити нагляд за експлуатацією та обслуговуванням транспортних засобів. Більше про це знають наші кореспонденти. 

У 2014 році внаслідок ДТП на Полтавщині загинуло 25 осіб, 138 травмовано. Цього року – вже 5 летальних випадків, 16-ть отримали травми різного ступеню тяжкості. Щодоби в області через ДТП отримують ушкодження 3-4 осіб. У структурі ДТП 40% – це зіткнення, ще понад 26% – наїзди на пішоходів. Багато дорожньо-транспортних пригод, говорять у Державтоінспекції, трапляється з вини водіїв. Окрема категорія – водії автобусів, які не дотримуються правил безпеки дорожнього руху.

/Наталія Шевцова, старший інспектор відділу організації роботи ДПС УДАІ в Полтавській області
У нас на території області, а особливо напрямок «Дніпропетровськ-Запоріжжя», «Бориспіль - Запоріжжя», зафіксовані ДТП за участю водіїв автобусів/

Окреме питання, яке обговорили на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, – нелегальні перевезення. В області обіцяють посилити заходи із виявлення таких перевізників.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури і туризму Полтавської ОДА
Виконання цього завдання – це і безпека пасажирів, і наповнення бюджету, і забезпечення єдиних правил гри/

Хоча нелегальні перевізники – не єдина проблема, яка потребує негайного вирішення. Незадовільний стан доріг, як зазначалося, – одна із головних причин аварійності.

/Володимир Кужіль, начальник Управління Укртрансінспекції у Полтавській області
Практично 99% того негативу, який був у минулом році, принесли перевізники, які здійснювали регулярні маршрути, відповідно до діючих договорів/

В області планують посилити нагляд за експлуатацією та обслуговуванням транспортних засобів. Головне, говорять у Державтоінспекції, – профілактика правопорушень. Щоб були результати, над цим повинні працювати усі профільні структури, зокрема, й як Служба автомобільних доріг.

Стрічка новин