У Полтаві розпочинають реалізацію проекту «Школа волонтерів»

У Полтаві розпочинають реалізацію проекту «Школа волонтерів». Кожен бажаючий зможе поповнити лави добровольців, які на безоплатних засадах допомагають дітям-сиротам, людям похилого віку, а віднедавна – і бійцям АТО. Це їх можна побачити зі скриньками на вулицях міста, це вони зазвичай збирають харчі і теплі речі для добровольців і мобілізованих. Завдяки проекту волонтерів у Полтаві має стати більше, детальніше про це – у наступному сюжеті. 

Лише зараз, коли в Україні триває неоголошена війна, наші земляки по-справжньому оцінили роботу волонтерів. Нині навіть ті, хто скептично відносися до діяльності добровольців, зрозуміли: без їхньої допомоги бійцям на Сході було б дуже скрутно. День-у-день волонтери збирають харчі, одяг і взуття, які відправляють у «гарічі» точки країни. Зважаючи на це, у Полтаві вирішили розвивати інститут волонтерства, для цього започаткували спеціальний проект. Його учасників обіцяють забезпечити відповідною символікою, щоб їх впізнавали на вулицях і знали: те, що їм віддали, обов'язково потрапить до кінцевого адресата.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Інколи навіть викликає агресію велика кількість людей, які ходять і збирають кошти. Ти вкидаєш одному, другому, третьому... Статистика показує, а ми провели відповідне дослідження, що 95% навіть не цікавляться, вони просто віддають гроші і не цікавляться/

Проект «Школа волонтерів» допоможе згуртувати людей, які хочуть робити добрі справи. Поки що 20 полтавців виявили бажання поповнити лави волонтерів. Організатори («Обласний молодіжний центр» та громадська організація «Патріот Полтавщини») навіть обіцяють влаштувати для добровольців військову і медичну підготовку.

/Дмитро Демус
ТИТР: голова ГО «Патріот Полтавщини», керівник проекту «Школа волонтерів»
Деякі волонтери зможуть вирушити в зону АТО, де зможуть працювати, як медики/

Допомоги волонтерів, як зазначали під час презентації проекту, потребують у військових госпіталях. У планах – підтримка сиріт, людей похилого віку, бійців АТО, проведення заходів у сфері екології.

Стрічка новин