У Полтаві виступив виконавець шансону Олексій Большой

У Полтаві виступив виконавець шансону Олексій Большой, відомий широкому загалу за композиціями «Осень золотая» та «Донецкий романс». Серед шанувальників творчості артиста – здебільшого люди середнього віку, їх співак називає «дорослою молоддю». І хоч те, що співає Олексій Большой, не кожному до вподоби, своя слухацька аудиторія знайшлася у нього і в нашому місті.

Полтава стала третім обласним центром після Сум та Чернігова, де разом зі своєю творчою командою виступив виконавець шансону Олексій Большой. Попереду у його команди – ще 20 міст. І хоч репертуар – досить специфічний, шанувальники знаходяться всюди.

/Олексій Большой, виконавець шансону
Звичайно, це доросла аудиторія, я її називаю «доросла молодь». Це люди від 35 років і більше. Але існує і маленька аудиторія, яка слухає шансон раніше, – це, наприклад, хулігани у дворі/

Олексій Большой був солістом рок-колективу, музичним керівником ансамблю Ані Лорак, продюсером Альони Вінницької, а у 2011-му розпочав сольну кар'єру. Шансон, говорить, обрав тому, що має відповідні тембр голосу, зовнішність та вік.

/Олексій Большой, виконавець шансону
Ця музика не піде ніколи, люди співають її за столом. Не всі можуть заспівати «Лестницу в небо» «Led Zeppelin», коли випили горілочки. Я бачив серйозних людей, які співали: «Гоп-стоп, мы подошли из-за угла»/

За словами Олексія Большого, виконуючи шансон, він прагне до так званого «чистого» жанру, надає перевагу «міським романсам» та «вуличним хуліганським пісням». І хоч музичні критики не вважають шансон високим мистецтвом, любителів такої музики вистачає. Для багатьох – це ностальгія за роками, коли пісні на зразок «Донецького романсу» лунали на кожному кроці, хоча почути їх у маршрутках Полтави можна і нині.

Стрічка новин