Полтавська державна аграрна академія запрошує на навчання

Полтавська державна аграрна академія запрошує на навчання. Окрім затребуваних у сучасній Україні професій, таких як менеджер та агроном,  виш пропонує своїм студентам військову підготовку, курси водіїв, навчання за кордоном та отримання подвійного диплому, абітурієнтам – підготовчі курси та День відкритих дверей.

Антону Льоткіну 17 років, він закінчує Кременчуцький військовий ліцей – саме час задуматися про вступ до вищого навчального закладу та майбутню професію.

/Антон Льоткін, бажає вступити до ПДАА
Вирішив сюди вступати, адже відгуки реально гарні. І в Інтернеті дивився, на форумах. Мені і вітчим порадив, говорив, що тут нормально. Я так подумав і вирішив, чому б і ні. Спеціальність – менеджмент. В мене мама працює в цій сфері, я б хотів її якось підстрахувати в майбутньому/

Менеджер в сільсько-господарському виробництві, технолог переробки та технолог-агроном – найпотрібніші за версією журналу «Форбс» професії в Україні в найближчі 20 років, наводить дані проректор з науково-педагогічної роботи Олена Костенко. Оволодіти ними можна у ПДАА.

/Олена Костенко, проректор з науково-педагогічної роботи ПДАА
Агрономічний факультет, де випускаються агрономи, екологи, факультет ТВППТ, – це ті спеціальності, які багато років будуть потрібні Україні, і це ті спеціальності, які себе ніколи не вичерпають. Треба мати продукцію для населення. Це досить актуальні професії в Україні на найближчі 20 років/

Приймальна комісія у ПДАА працює у будні з 8 до 18, та до 14 години у вихідні дні. Серед найрозповсюдженіших питань абітурієнтів, говорить відповідальний секретар останньої Олег Мороз, – можливість максимально підвищити вірогідність вступу до вищого навчального закладу. ПДАА збільшує ваші шанси 1 до 3 – при успішному складанні 3 з 4 можливих предметів ви можете вступити на 3 напрямки підготовки.

/Олег Мороз, відповідальний секретар приймальної комісії ПДАА
Якщо це економічні – ми постаралися створити такі умови, які дають можливість вступити і на економіку, і на фінанси та кредит, і на бухгалтерський облік. Якщо це біологічний напрямок, то можна вступити і на екологію та земельне природокористування, і на ТВПППТ/

Студенти ПДАА навчаються за ступеневою системою підготовки «бакалавр-спеціаліст-магістр» та можуть скористатися можливістю отримання подвійних дипломів (українського та польського). У виші здійснюється набір на військову підготовку юнаків та дівчат денної форми навчання з присвоєнням звання офіцера запасу.

Стрічка новин