На території 1-ї міської лікарні провалився колектор

Свої мережі модернізує «Полтававодоканал», хоча інколи це стається в екстренному порядку. Так на території першої міської лікарні комунальники ремонтують аварійний колектор. Він – один із 5-ти в місті, що потребує термінового оновлення. Причина – вже звична – газова корозія залізо-бетонних труб.

Незважаючи на погоду та дні тижня, ці чоловіки постійно працюють, і не завжди в комфортних умовах. Їм необхідно забезпечити в Полтаві нормальне функціонування каналізаційної мережі. От і сьогодні на території 1-ї міської лікарні фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» розкопують аварійний колектор. Тут з ладу вийшла труба.

/Іван Мистюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
Причина цих провалів уже нам відома не один рік – це газова корозія залізо-бетонних труб, які свій термін експлуатації уже деякі перепрацювали в два рази/

На цьому колекторі комунальники планують замінити ділянку зношених залізо-бетонних труб на сучасні пластикові. Всього оновлять 50 метрів. Під час розкопок та ремонту колекторів, говорять фахівці, мешканцям міста немає чого хвилюватися. Адже каналізаційна система працює в нормальному режимі. Щоб так було і надалі, на підприємстві нагадують полтавцям, що використовувати каналізацію необхідно за призначенням.

/Григорій Гриценко, майстер КП «Полтававодоканал»
«Полтававодоканал» хоче звернутися до мешканців міста, щоб не викидали побутове сміття в каналізацію, бо вона призначена для каналізаційних стоків/

Щодня, розповідають у «Водоканалі», на підприємство звертається близько півсотні полтавців зі скаргами на погану роботу каналізації.

/Іван Мистюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
У зв'язку з погодніми умовами на сьогоднішній день ми маємо в районі 47 заявок. Минулого дня було 42 заявки, виконали 22, а на сьогодні маємо 47 від мешканців міста по поганій роботі каналізаційних мереж – це і вуличні, і дворові/

З приводу аварійних ситуацій комунальники радять звертатися до диспетчерської «Полтававодоканалу», вона працює цілодобово.

Стрічка новин