Полтавські правоохоронці випробували сучасні новинки стрілецької зброї

Полтавські правоохоронці випробували сучасні новинки стрілецької зброї. Стріляли на полігоні у Вакуленцях. Кулемети, гвинтівки та інше озброєння згодом відправлять у зону АТО, де його використовуватимуть бійці батальйону «Полтава».

Минулого тижня полтавські міліціонери отримали зброю зі складів Міністерства внутрішніх справ. Її виробляє державне підприємство «Форт», яке і постачає озброєння українським правоохоронцям. Першим випробував новинки Юрій Анучін – командир батальйону «Полтава». Він позитивно оцінив результати стрільб.

Представлена зброя, розповідають фахівці, – значно якісніша, ніж аналоги радянських зразків.

/Юрій Анучін, командир батальйону «Полтава»
За характеристиками деякі екземпляри перевершують навіть автомат Калашникова. Це точна копія ізраїльської зброї, тієї, що випускає Ізраїль: пістолети-кулемети, автомати, штурмові гвинтівки/

На навчальному полігоні у Вакуленцях випробували, як стріляють основні зразки. Так стріляє кулемет «Форт 401». А це – в дії штурмова гвинтівка «Форт 221».

Ця зброя буде у розпорядженні бійців батальйону «Полтава».

/Юрій Анучін, командир батальйону «Полтава»
Зброю хотілося б не використовувати, але Росія наступає, агресивно веде з нами війну, то ця зброя буде на передовій, як тільки пристріляємо її – і будемо захищати Україну, цілісність і соборність/

Вже незабаром отримані зразки стрілецької зброї відправлять на передову, де їх на практиці випробують полтавські правоохоронці.

Стрічка новин