Кількість полтавських мільйонерів за минулий рік зросла вдвічі

Кількість полтавських мільйонерів за минулий рік зросла вдвічі. Про це повідомили на прес-конференції у міській Державній податковій інспекції. Всього ж полтавці у 2014 подали майже 4000 декларацій про майновий стан і доходи. 

По 2 тисячі обов'язкових декларацій та декларацій для отримання податкової знижки минулого року подали до міської податкової інспекції жителі Полтави. Громадянами задекларовано доходів по обов'язкових деклараціях на суму майже 350 мільйонів гривень, розповідає заступник начальника Державної податкової інспекції у Полтаві Віктор Книш. До бюджету полтавці сплатили 9,5 мільйонів. Найбільше, а саме 722 чоловік, декларували доходи у вигляді спадщини. Один же декларант, говорять податківці, навіть показав дохід від отримання хабара. В той же час, зазначає Віктор Книш, у Полтаві зросла кількість мільойонерів: з 22 до 46 громадян.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтава
Задекларованих доходів по обов'язкових деклараціях на суму 95 мільйонів гривень. Тобто 46 громадян задекларували свій дохід на загальну суму 95 гривень. До сплати визначено податку на дохід фізичних осіб 3 мільйони гривень/

В податковій нагадують: громадяни мають право подати декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки. Скористатися цим правом можна до кінця 2015 року.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтава
Громадяни України мають право на податкову знижку у випадку, коли сплачують за навчання, за переобладнання автомобіля, соціальне страхування, відсотки по іпотечниму кредиту і витрати на репродуктивні функції/

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у попередньому 2014 році, наголошують податківці, триватиме до 1 травня. Надати всі необхідні документи можна у Центрі обслуговування платників податків.

Стрічка новин