Депутат міської ради Олександр Шамота обурений тим, як голосували його колеги

Провальне голосування депутатського корпусу міської ради щодо визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціями обурила деяких його депутатів. Олександр Шамота, який висунув цю пропозицію на розгляд сесії, не розуміє такої позиції своїх колег. Так само, говорить депутат, залишилися непочутими його думки щодо можливого додаткового наповнення міського бюджету. 

Обговорення земельного питання учасників АТО на сьогоднішній сесії зайняло чи не найбільше часу. Власний варіант його вирішення пропонував і депутат міської ради Олександр Шамота.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
У нас є конкретні адреса, які ми пропонуємо внести до реєстру земельних ділянок, не те, що пропонує міський голова через своїх посіпак – виділення мікрорайону, у який треба вести комунікації. Це дуже довга пісня. У межах Полтави можна знайти земельні ділянки, якщо міська влада це захоче, вона знайде і ми змусимо її зробити, які можна виділити людям, які беруть участь в АТО/

Так само, радіє Олексанр Шамота, йому вдалося допомогти полтавцям із мікрорайону «Левада» відстояти свою точку зору щодо скандального будівництва по вулиці Бідного. Представники ініціативної групи отримали можливість висловитися перед депутатами міської ради та домовитися про зустріч із забудовником. Претензій небагато: там, де мешканці хотіли б бачити фруктовий сад, нині планують зводити багатоповерхівку.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Близько 500 чоловік вийшли на збори мешканців мікрорайону. Приблизно 3 тисячі підписів вже зібрали. Чи не дослухається до цього міський голова? Чи йому буде наплювати? Чи піде він на поводу у забудовників. Це ми побачимо. Але цю справу ми тримаємо на контролі, і я сподіваюся, що там буде паркова зона, де люди будуть гуляти та відпочивати/

Утім, говорить Олександр Шамота, низка його ідей, які допомогли б із наповненням бюджету, залишилися поза увагою депутатів. Обранці не підтримали пропозицію про відрахування 85% прибутку комунального підприємства «Полтавасервіс» до міської казни. Якби депутати проголосували за це рішення, запевняє, місто мало б змогу залучити до бюджету ще додаткових 10-15 млн гривень. Також Олександр Шамота виступив із пропозицією створити тимчасову комісію з перевірки діяльності комунальних підприємств «Полтавасервіс» та «БТІ».

Стрічка новин