Коли побачите на вулиці гурт чоловіків у формі – не лякайтеся, якщо біля них є міліціонер

Коли побачите на вулиці гурт чоловіків у формі – не лякайтеся, якщо біля них є міліціонер. Минулої п'ятниці Прем'єр-міністр України та Міністр внутрішніх справ дали доручення – посилити патрулювання вулиць в усіх областях держави. Цього тижня у Полтаві збільшилася кількість маршрутів та час патрулювання. 

Вони шукають та мають право зупиняти усіх, підозрілих на вигляд: неохайно одягнених, у стані алкогольного сп'яніння та тих, хто ходить із великими пакунками.

/Михайло Прокопенко, дільничний інспектор міліції Київського РВ ПМУ
Служба несеться з 8 години ранку до 23, особливу увагу приділяємо об'єктам інфраструктури: це мости, переїзди, залізничний вокзал, автовокзал, перевіряються особи підозрілі на наявність заборонених предметів. У разі необхідності визиваємо слідчо-оперативну групу, доставляємо ссобу, яку затримали, для з'ясування обставин/

Цього тижня робота з посилення патрулювання налагоджується, каже речник міліції області Юрій Сулаєв. Для профілактики злочинності збільшується кількість маршрутів та час патрулювання, створюються додаткові мобільні та слідчо-оперативні групи, залучаються громадські об'єднання.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України у Полтавській області
Доручення було надане Прем'єр-міністром України і Міністром внутрішніх справ ще у п'ятницю для того, щоб у кожній області всі підрозділи міліції перейшли до посиленого патрулювання, і кількість нарядів збільшилася мінімум удвічі/

За рахунок особистого часу, після роботи вони ідуть на обхід. Попередньо під час розводу їм розповідають, на кого і на що звернути особливо увагу. Ці патрульні групи складаються із одного міліціонера та чотирьох козаків. У райвідділку розповіли: їх організація співпрацює з правоохоронцями давно, особливо допомагають на релігійні свята.

/Геннадій Тараненко, представник козацької організації
У нас іще об'єкт є на 11 школі, ми патрулюємо, там є штаб козацтва, опорний пункт наш, то ми постійно військове містечко патрулюємо/

Загалом у Полтаві – близько сотні громадських формувань, які мають офіційну реєстрацію і яких хочуть залучити до охорони громадського порядку, розповіли в міліції.

Стрічка новин